5-а медіа-конференція Future Lab: Reinvent Ukraine

26 вересня комунікаційна група Dentsu Aegis Network Ukraine проводить традиційну медіа-конференцію Future Lab, яка щорічно збирає більше 300 керівників лідируючих міжнародних та українських компаній
Depo.Гроші
8 вересня 2014 12:38
ФОТО: depo.ua
5-а медіа-конференція Future Lab: Reinvent Ukraine
5-а медіа-конференція Future Lab: Reinvent Ukraine

Future Lab - це одна з найбільших подій в Україні, присвячених маркетингу, комунікаціям та медіа. Тема ювілейної 5-й конференції - Reinvent Ukraine.
2014 рік - це час змін і серйозних рішень, час для перевизначення, як для країни в цілому, так і для бізнесу, для кожного з нас. Зміна портрету споживача та ефективної моделі комунікації з ним, передові сервіси та актуальні бізнес-рішення - основні теми доповідей цього року.

«Ми збираємо найкращих фахівців комунікаційної галузі поділитися своїми ідеями та успішним досвідом, які можуть допомогти перейти нашому ринку на новий етап розвитку. Етап, коли Україна перестане бути вторинним ринком, коли в нашій країні будуть з'являтися власні успішні бізнеси і комунікаційні моделі. Ми, як інноваційна група компаній, хочемо стояти біля витоків цього процесу », - сказала Катерина Василенко, директор з розвитку бізнесу комунікаційної групи Dentsu Aegis Network Ukraine.

Спеціальний гість Future Lab 2014 від Marketing Media Review відомий бізнесмен Євген Чичваркін (творець і засновник Hedonism Wines, Лондон) представить свій досвід виходу з кризових ситуацій.

Місце проведення: Центр сучасного мистецтва М17

Dentsu Aegis Network Ukraine представляє інтереси одного з найбільших світових рекламних холдингів, який був створений в результаті злиття рекламних світових гігантів Dentsu Inc. і Aegis Group plc.

Згідно з рейтингом Всеукраїнської рекламної коаліції, за результатами 2013 року група є комунікаційною групою №2 в Україні. До складу групи входять медіа-агентства повного циклу Carat Ukraine, Vizeum Ukraine, Navigator Media, агентство зовнішньої реклами Master AD (партнер міжнародної мережі Posterscope), digital-агентство повного циклу AdPro, яке представляє в Україні інтереси міжнародної мережі Isobar.

Ольга Кликова, Senior PR Manager
+38 044 49-88-450, +38 097 92-36-343
Olga.Klykova@dentsuaegis.com.ua