"Запоріжсталь" заявляє про дефіцит вапняку через проблеми на Донецькій залізниці

Металургійний комбінат "Запоріжсталь" заявляє про дефіцит вапняку через проблеми із залізничним сполученням в Донецькій області
Depo.Гроші
16 серпня 2016 13:54
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці в соціальній мереж "Фейсбук" написав генеральний директор підприємства Ростислав Шурма, передає depo.ua.

"Невирішені проблеми із залізничним сполученням з непідконтрольною територією Донецької області негативно впливають на комбінат "Запоріжсталь". Традиційно ми використовували вапняки виключно українського виробництва. Але зараз, через проблеми з вивезенням цієї сировини від нашого найважливішого постачальника "Комсомольського рудоуправління", ми змушені компенсувати ці обсяги поставками з-за кордону ", - написав він.

За його словами, у серпні частка імпортних вапняків в загальному балансі комбінату досягне 30%, яке щомісячно споживає вапняків в 100 тис. тонн.

Гендиректор зазначив, що через зазначені проблеми із залізницею підприємство втрачає конкурентоспроможність, а українські постачальники підприємства змушені скорочувати виробництво.

Шурма додав, що підприємство сподівається на термінову реакцію Кабінету Міністрів на дану проблему.

Нагадаємо, в 2015 році Металургійний комбінат "Запоріжсталь" порівняно 2014 роком збільшив чистий прибуток на 61%, або на 684,3 млн грн – до 1805 млрд грн.

У 2015 році порівняно з 2014 роком підприємство збільшило чистий дохід на 41,99%, або на 9285 млрд грн. – до 31,395 млрд грн.

"Запоріжсталь" виробляє гарячекатаний і холоднокатаний прокат з вуглецевих, низьколегованих, легованих і нержавіючих сталей.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші