"Війни" між комунальниками та енергетиками не мають призводити до відключення людям послуг, – "Наш край"

Уряд повинен нарешті покласти край взаємному шантажу тепловиків та енергетичних монополістів, через який людям вимикають газ, світло і воду
Depo.Гроші
8 липня 2016 12:01
ФОТО: depo.ua

Про це казав співголова партії "Наш край" Олександр Мазурчак, коментуючи масове припинення подачі гарячої води для населення через борги організацій з обслуговування перед "Київенерго", передає depo.ua.

На його думку, стосунки між комунальниками та енергетиками і припинення надання послуг споживачам все більше стають схожими на банальний шантаж. "Кабінет міністрів має втрутитись в корпоративні конфлікти комунальників та енергетиків і, нарешті, покласти край взаємному шантажу тепловиків та енергетичних монополістів, адже заручниками їхніх розбірок стають люди", – наголосив Олександр Мазурчак.

Він переконаний, що потрібно на законодавчому рівні заборонити відключати газ, світло і воду споживачам, які не мають персональних боргів перед постачальниками. "До того, як парламент проголосує відповідне рішення, уряд на цей період повинен ухвалити постанову, щоб припинити війни комунальників та енергопостачальників", – додав співголова партії "Наш край".

За його словами, партія неодноразово закликала Кабінет міністрів проявити політичну волю та заборонити вимкнення комунальних послуг споживачам через взаємні борги енергопостачальників і комунальних служб. "Уряд має нарешті визначитись, за кого він – за людей чи комунальних олігархів", – підсумував Олександр Мазурчак.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<