"Вести" очолить Ольга Семченко

"Вести" офіційно заявили, що стратегічне і оперативне управління в холдінгу здійснює Рада директорів, який очолює Ольга Семченко, а Ігор Гужва продав свою частку і пішов з посади
Depo.Гроші
29 липня 2015 19:02
ФОТО: depo.ua

Про продаж частки Гужви оголосили на зборах менеджерів у середу, передає depo.ua

В офіційній заяві медіахолдингу повідомляється, що він продав свою частку корпоративних прав в холдингу і пішов з посади головного редактора газети "Вести".

Відзначається, що з сьогоднішнього дня Гужва "не здійснює управлінську діяльність і контроль за редакційною політикою активів медіахолдингу, а також не володіє повноваженнями і правом за поданням офіційної публічної позиції і проведення переговорів від імені медіахолдингу "Вести Україна".

В даний час власниками активів холдингу залишаються телеканал "UBR", радіостанція "ВЕСТИ", щоденна газета "ВЕСТИ" і сайт vest-ukr.com, а також журнал "ВЕСТИ. РЕПОРТЕР" в даний час належать однойменній кіпрській компанії MEDIA HOLDING VESTI UKRAINE.

У заяві холдингу повідомляється, що стратегічне і оперативне управління в ньому здійснює Рада директорів, який очолює Ольга Семченко, український медіа-менеджер та експерт у сфері стратегічних комунікацій.

"Ольга Семченко більше 10 років працює у сфері медіа та стратегічних комунікацій, на її рахунку - успішні кейси на медіа-ринку, в бізнес-проектах, державних органах та органах місцевого самоврядування. Нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня, має ступінь кандидата політичних наук, а також ступінь Executive MBA в сфері стратегічного менеджменту ", - йдеться в заяві.

Як повідомлялось, Семченко працювала прес-секретарем екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка, якому приписують володіння медіахолдингом.