"Вакуумний потяг" з'єднає найбільші міста ОАЕ

Компанія Hyperloop One хоче побудувати надшвидкісний вакуумний потяг в Об'єднаних Арабських Еміратах
Depo.Гроші
8 листопада 2016 19:30
ФОТО: depo.ua

Про це передає Depo.ua з посиланням на BBC.

Майбутній маршрут потягу Hyperloop проляже між найбільшими містами країни - Дубай і Абу-Дабі. Час в дорозі скоротиться з нинішніх 1,5 години до 12 хвилин.

Hyperloop One вже підписала угоду з Дорожньо-транспортним агентством ОАЕ про проведення техніко-економічного обґрунтування проекту.

На думку професора Девіда Бейлі з Астонської бізнес-школи, будівництво Hyperloop в ОАЕ є "більш реальним", ніж в інших, раніше озвучених місцях, наприклад, Лос-Анджелесі або Сан-Франциско.

"Будівництво її (вакуумної труби) через пустелю означає, що ви можете спланувати прямий маршрут, у якого взагалі не буде кривих, і тамтешній уряд розглядає це як спосіб бути передовими для нової технології", - зазначив він в коментарі ВBC.

При цьому у проекту Hyperloop залишається ще багато невирішених "технічних та інших перешкод", щоб вакуумний потяг став реальністю, стверджує Бейлі.

Нагадаємо, у січні засновник Tesla і SpaceX мільярдер-винахідник Ілон Маск представив проект Hyperloop ("Гіперпетля"), над яким сьогодні працюють дві компанії.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші