"Укрзалізниця" завершує роботу над "п'ятирічкою" модернізації залізниці

У Мінінфраструктури заявили про прагнення "Укрзалізниці" перейти на залізничну продукцію українського виробництва
Depo.Гроші
31 жовтня 2016 16:12
ФОТО: depo.ua

Про це  журналістам повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає Depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Укрзалізниця" зараз завершує роботу над п'ятирічним планом модернізації залізничної інфраструктури та рухомого складу", - сказав він.

Глава відомства також повідомив про проведення зустрічі з українськими підприємцями для обговорення можливості поставок залізничної продукції українського виробництва для "Укрзалізниці" у 2017 році.

"Через два тижні ми плануємо велику зустріч з українськими виробниками, вагонобудівними компаніями, локомотивобудівельними, виробниками коліс та інших видів продукції для української залізниці, щоб чітко з ними обговорити плани на 2017 рік", - сказав Омелян.

"Ми поки що працюємо над проектом, щоб замовлення "Укрзалізниці" виконували українські компанії... В наступному році ми будемо робити все, щоб максимальна кількість замовлень "Укрзалізниці" була розміщена на українських потужностях", - додав міністр.

При цьому Омелян зазначив, що в цьому році буде чітко визначений план закупівель для УЗ у 2017 році.

"Ми визначили параметри, необхідну кількість і напрямки таких закупівель для того, щоб український бізнес міг підготуватися належним чином взяти участь у тендерах", - сказав глава міністерства.

Нагадаємо, що 20 квітня Кабінет Мінстрів України призначив поляка Войцеха Бальчуна генеральним директором ВАТ "Укрзалізниця". До цього  Бальчун вже  чотири роки очолював наглядову раду польських авіаліній Lot. Він не раз входив в топ-10 і топ-20 керівників Польщі. 

Крім того, відомо, що Балчун є лідером і гітаристом найуспішнішого в Польщі рок-бенду Chemia.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.