"Укрзалізниця" запевняє, що українське вугілля в Росію не вивозилося

У третьому кварталі 2015 року перевезення вугілля залізничним транспортом в Російську Федерацію не здійснювалися, у тому числі компанією ДТЕК
Depo.Гроші
7 вересня 2015 15:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в прес-службі "Укрзалізниці", передає depo.ua.

Як зазначається, минулого тижня у багатьох ЗМІ з'явилася інформація, що вугілля з шахти "Должанська-Капітальна" (ШУ ДТЕК "Свердловантрацит"), яка знаходиться в зоні АТО, вивозиться на територію Росії. ДТЕК заявив, що компанія не здійснює експорт вугілля антрацитної групи українського видобутку.

"Вугілля з шахт ШУ ДТЕК "Свердловантрацит" і ШУ ДТЕК "Ровенькиантрацит" вивозиться виключно на ТЕС компанії і не поставляється в Росію чи в інші країни. Компанія також не фіксувала факт крадіжки вугільної продукції з цих підприємств. Експорт вугілля марки А і Т здійснюється виключно з ростовських активів компанії у зв'язку з неможливістю поставити ресурс на ТЕС компанії в Україні. З листопада 2014 р. Росія заблокувала постачання енергетичного вугілля в Україну", - прокоментували в прес-службі холдингу.

В "Укрзалізниці" також підтвердили, що вивіз українського вугілля залізничним транспортом в Російську Федерацію не здійснювався.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua