"Укрзалізниця" визнала "копійчаний" борг перед ДФС замість 2 млрд грн

Публічне акціонерне товариство "Укрзалізниця" визнає 2,4 млн грн з 2 млрд грн, які Державна фіскальна служба нарахувала йому як заборгованість зі сплати податків
Depo.Гроші
24 жовтня 2016 17:54
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу "Укрзалізниці".

"Підприємствами ВАТ "Укрзалізниця" на сьогодні визнано лише 2,4 млн грн з 2 млрд грн., донарахованих податківцями коштів за результатами перевірок діяльності в 2013-2015 роках державних підприємств залізничної галузі, які перебувають у стадії ліквідації. Інші донарахування податків оспорюються підприємствами галузі в адміністративному або судовому порядку", - зазначили в "Укрзалізниці".

Там уточнили, що може визнати факт несплати  такої суми податків  у зв'язку з відсутністю документації за 2013-2015 роки за низкою підприємств залізничної галузі. Зокрема, через відсутністю значної кількості первинних документів оспорюється об'єктивність донарахувань 625 млн грн податків щодо діяльності підприємств Придніпровської залізниці, розташованих в АР Крим. 

Нагадаємо, що  сьогодні в Офісі великих платників Державної фіскальної служби заявили, що в результаті перевірки "Укрзалізниці" встановлено факт ухилення від сплати податків на більш ніж 1,5 млрд грн. Крім того, одна зі структур "Укрзалізниці" "Укрзалізничпостач" неуплатила державі близько 350 млн грн податків.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<