"Укрзалізниця" виводить з країни тисячі російських вагонів

Україна заборонила в’їзд на її територію вагонам російського ВАТ "Первая грузовая компания" (ПГК) і його "дочки" ТОВ "ПГК в Україні"
Depo.Гроші
25 вересня 2015 06:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив виконуючий обов'язки голови правління ПАТ "Українська залізниця", що створюється на базі "Укрзалізниці", Олександр Завгородній, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"На вантажопотоці це ніяк не відіб'ється, тому що сьогодні під санкції потрапили дві компанії - "Перша вантажна компанія" і "Перша вантажна компанія в Україні", вони за станом на вчорашній день мали на території України 3676 навантажених і порожніх піввагонів", - заявив Завгородній.

"Прийнято рішення, що всі ці вагони вивантажуються і в порожньому стані відправляються за межі України, далі на території України вони не приймаються", - сказав він.

При цьому, відповідаючи на питання, як ця заборона позначиться на транзитному вантажопотоці територією України, Завгородній не виключив, що транзит може здійснювати інша компанія, яка не потрапила в санкційний список.

"З'явиться інша компанія, яка не потрапила в санкційний список, і яка буде возити цей транзит. Можу сказати, що поки не видно на даному етапі, хто встиг підхопити цей обсяг, але те, що сьогодні відбувається вивантаження російських піввагонів і відправка за кордон, це факт", - підкреслив він.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua