"Укрзалізниця" створить окрему компанію для пасажирських перевезень

"Укрзалізниця" має намір до 2020 року створити ПрАТ "Пасажирська компанія", відповідальне за здійснення пасажирських перевезень залізничним транспортом
Depo.Гроші
12 жовтня 2016 16:59
ФОТО: depo.ua

Про це заявив член правління компанії Сергій Михальчук в інтерв`ю для всеукраїнської транспортної газети "Магістраль", передає Depo.ua з посиланням на прес-службу "Укрзалізниці".

Зокрема, за його словами, реформування сектору пасажирських перевезень у далекому сполученні буде проведено в п'ять етапів і почнеться вже з 1 січня 2017 року.

Так, першим етапом створення цієї компанії стане затвердження положення та начальницького складу однойменного філії вже на початку січня 2017 року. 

На другому етапі планується до 1 квітня передати активи і зобов'язання виробничих підрозділів служби пасажирських перевезень регіонального філіалу "Південно-Західна залізниця" і почати операційну діяльність.

На третьому етапі запланована передача на баланс виробничих підрозділів пасажирських перевезень інших регіональних залізниць, філії "Українська залізнична швидкісна компанія", який передбачається завершити до 1 липня 2017 року.

Після чого, за словами Михальчука, до кінця 2017 року заплановано розділення вертикалей всередині компанії на ремонтну, експлуатаційну та інші, також планується сформувати комерційну вертикаль: продаж, маркетинг, непрофільні доходи.

"Заключний - п'ятий етап полягає у створенні до 2020 року на базі філії "Пасажирська компанія" залежного товариства ПАТ "Укрзалізниця" - ПрАТ "Пасажирська компанія", - сказав Михальчук.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші