"Укрзалізниця" створить окрему компанію для пасажирських перевезень

"Укрзалізниця" має намір до 2020 року створити ПрАТ "Пасажирська компанія", відповідальне за здійснення пасажирських перевезень залізничним транспортом

Про це заявив член правління компанії Сергій Михальчук в інтерв`ю для всеукраїнської транспортної газети "Магістраль", передає Depo.ua з посиланням на прес-службу "Укрзалізниці".

Зокрема, за його словами, реформування сектору пасажирських перевезень у далекому сполученні буде проведено в п'ять етапів і почнеться вже з 1 січня 2017 року.

Так, першим етапом створення цієї компанії стане затвердження положення та начальницького складу однойменного філії вже на початку січня 2017 року. 

На другому етапі планується до 1 квітня передати активи і зобов'язання виробничих підрозділів служби пасажирських перевезень регіонального філіалу "Південно-Західна залізниця" і почати операційну діяльність.

На третьому етапі запланована передача на баланс виробничих підрозділів пасажирських перевезень інших регіональних залізниць, філії "Українська залізнична швидкісна компанія", який передбачається завершити до 1 липня 2017 року.

Після чого, за словами Михальчука, до кінця 2017 року заплановано розділення вертикалей всередині компанії на ремонтну, експлуатаційну та інші, також планується сформувати комерційну вертикаль: продаж, маркетинг, непрофільні доходи.

"Заключний - п'ятий етап полягає у створенні до 2020 року на базі філії "Пасажирська компанія" залежного товариства ПАТ "Укрзалізниця" - ПрАТ "Пасажирська компанія", - сказав Михальчук.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші