"Укрзалізниця" скасувала закупівлю швидкісних поїздів

ПАТ "Укрзалізниця" скасувала торги із закупівлі двох п'ятивагонних міжрегіональних швидкісних поїздів з очікуваною вартістю закупівлі 330 млн грн на підставі "неможливості усунення порушень, які виникли через виявлені порушення законодавства"
Depo.Гроші
12 жовтня 2016 18:05
ФОТО: depo.ua

Про це свідчить інформація на порталі електронних закупівель ProZorro, передає Depo.ua.

Згідно з інформацією, відповідне оголошення з'явилося за кілька хвилин до планованого 12 жовтня аукціону.

Тендерні пропозиції на поставку поїздів подали дві компанії - ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод і ЗАТ "Харківський вагонобудівний завод", проте рішення про кваліфікацію пропозицій так і не було прийнято до сьогоднішнього дня, коли обидві пропозиції, згідно з оголошенням, відхилені.

Торги на закупівлю п'яти міжрегіональних швидкісних поїздів були оголошені "Укрзалізницею" 5 серпня, пропозиції приймалися до 6 вересня.

Потяги повинні були бути поставлені на адресу ст. Дарниця Південно-Західної залізниці до кінця поточного року.

Згідно з умовами, поїзди повинні бути поставлені до кінця поточного року. Вони повинні мати швидкість 160 км/год на ділянках залізниць з змінним струмом напругою 25 кВ з частотою 50 Гц і постійним струмом напругою 3 кВ.

У складі поїзда повинен бути один вагон з відкритим салоном першого класу (бізнес-клас), три вагони з відкритим салоном другого класу, в тому числі один - з міні-буфетом, і один вагон другого класу з можливістю перевезення двох пасажирів в інвалідних колясках.

Загальна кількість пасажирських місць в поїзді - 400, зокрема 128 місць першого класу, 270 - другого.

Термін служби вагонів - 50 років.

Крюківський вагонзавод просив замовника збільшити термін поставки поїздів, проте "Укрзалізниця" відмовила збільшити термін.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.