"Укрзалізниця" очолила ТОП-500 компаній за кількістю персоналу

ПАТ "Укрзалізниця" з чисельністю персоналу близько 270 тисяч співробітників очолила рейтинг 500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи за цим показником
Depo.Гроші
8 вересня 2016 18:10
ФОТО: depo.ua

Про це передає depo.ua з посиланням на "Делойт".

"В українських компаніях, які увійшли до рейтингу 500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи, середня чисельність працівників становить близько 35,6 тисяч, тоді як в середньому в регіоні в найбільших компаніях працює близько 6,6 тисяч співробітників", - йдеться в прес-релізі.

Як зазначається, істотно вплинула на цю статистику "Укрзалізниця", яка з чисельністю персоналу близько 270 тисяч співробітників є найбільшою компанією регіону за цим показником.

"Середня чисельність персоналу українських компаній без урахування УЗ становить 23,9 тисяч. Компанії ДТЕК (118 тисяч) і Метінвест (91 тисяч) за чисельністю персоналу займають друге і третє місця в регіоні", - йдеться в повідомленні.

Таким чином, в українських найбільших компаніях один співробітник забезпечує 47 тисяч євро на рік, тоді як в цілому по регіону цей показник становить 207 тисяч євро.

Раніше повідомлялося, що кількість українських компаній, представлених в рейтингу ТОП-500, знизилася з 32 до 29.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші