"Укртранснафта" вкотре отримала нового керівника

Наглядова рада "Укртранснафти" на засіданні 22 квітня призначила нового тимчасового виконувача обов'язків голови Романа Сидорака
Depo.Гроші
22 квітня 2015 17:28
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у протоколі засідання наглядової ради ПАТ "Укртранснафта", який є у розпорядженні "Економічної правди", передає depo.ua.

Згідно з протоколом, Сидорак тимчасово здійснюватиме повноваження голови правління "Укртранснафти" з 23 квітня 2015 року по 10 серпня 2015 року.

Колишньому голові "Укртранснафти" Олександру Лазорку доручено передати, а Сидораку прийняти до 15 години 23 квітня 2015 року документи, майно та інформацію ПАТ "Укртранснафта".

Крім того, на засіданні було прийнято рішення про відсторонення від здійснення повноважень членів правління "Укртранснафти" Наталії Парахоняк та Володимира Козоріна з 22 квітня по 10 серпня 2015 року.

Згідно з рішенням наглядової ради, особами, які тимчасово здійснюватимуть повноваження члена правління ПАТ "Укртранснафта" обрано Антона Мішина та Ігоря Костя.

Нагадаємо, Лазорко був відсторонений наглядовою радою "Укртранснафти" ще 19 березня. На його місце призначили Юрія Мірошника. Це призвело до великого скандалу та початку конфлікту між Коломойським та владою.

20 березня Коломойський заявив, що Мірошник не буде проводити аудит в "Укртранснафті", а цим питанням займуться компанії "великої четвірки".

Цей конфлікт призвів до відставки олігарха з поста Дніпропетровського губернатора.