"Укртранснафта" вимагає повернення технологічної нафти з заводу Коломойського

ПАТ "Укртранснафта" вимагає повернення технологічної нафти із Кременчуцького нафтопереробного заводу
Depo.Гроші
2 серпня 2015 15:34
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні під час брифінгу заявив виконувач обов'язків генерального директора "Укртранснафти" Роман Сидорак, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

За словами Сидорака, зараз необхідно терміново повернути технологічну нафту з резервних парків, а також запустити резервний нафтопровід з Глинська до Кременчука і, тим самим, забезпечити безпечне транспортування на Кременчуцький НПЗ.

"Також слід звернути увагу правоохоронних органів щодо належного проведення розслідування справи про виконання своїх службових обов'язків попереднього керівництва щодо укладення кабальних контрактів зі зберігання нафти на Кременчуцькому НПЗ", - заявив Сидорак.

Водночас в.о. гендиректора "Укртранснафти" нагадав, що раніше для безперебійного транспортування нафти компанія пропонувала "Укртатнафті" і "Укрнафті" запустити резервну нитку нафтопроводу, для чого необхідно повернути із Кременчуцького НПЗ технологічну нафту, яка знаходиться зараз на зберіганні. Однак, за словами Сидорака, дана пропозиція була відхилена.

Нагадаємо, зупинка переробки нафти на Кременчуцькому НПЗ не пов'язана з ремонтом нафтопроводу.