"Укроборонпром" звільнив директора танкового заводу ім.Малишева

"Укроборонпром" вирішив змінити керівнивцтво заводу імені Малишева, аби прискорити виконання держзамовлень у оборонці
Depo.Гроші
10 червня 2015 12:37
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті "Укроборонпрому", передає depo.ua.

"Головне завдання Концерну залишається незмінним - максимальне забезпечення українських військових необхідною технікою. Тож, під час такої перевірки на заводі ім. Малишева було прийняте рішення змінити керівництво стратегічного підприємства", - сказано у повідомленні.

Таким чином, було звільнено призначено у серпні 2014 року генерального директора заводу Миколу Бєлова. Виконуючим обов'язки директора призначили головного інженера Олександра Шейка.

"Кадрові зміни повинні прискорити виконання заводом своїх зобов'язань в рамках державного оборонного замовлення та стратегічних іноземних контрактів", - пояснив заступник ген директора "Укроборонпрому" Сергій Пінькас.

Нагадаємо, цьогоріч Національна Гвардія України вже отримала 10 танків Т-64 та 2 "Булати", найближчим часом військовим відвантажать ще 3 одиниці.

"Але підприємство здатне працювати значно продуктивніше", - заявив Пінькас, наголосивши що у планах виробництва заводу на поточний рік ще понад 20 одиниць нових танків.

Сам же Бєлов на своїй сторінці у «Фейсбуці» написав, що дізнавшись про своє звільнення, вирішив не счиняти "бурі".

"Тому прийняв рішення не влаштовувати бурю - нашій країні вона не потрібна. Сподіваюся, що в найближчому майбутньому ми всі побачимо різкий стрибок в обсягах виробництва нашого флагмана танкобудування - ГП Завод імені В.О.Малишева", - зазначив уже колишній гендиректор.