"Укроборонпром" змінив керівників ще трьох підприємств

Державний концерн "Укроборонпром" оголосив результати публічного конкурсного відбору на посади керівників держпідприємств "Київський бронетанковий завод", "Житомирський бронетанковий завод" і "Харківський автомобільний завод", що входять до складу концерну
Depo.Гроші
22 липня 2015 20:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба держконцерну, передає depo.ua.

Rерівником "Київського бронетанкового заводу" призначено Владислава Лисицю, "Житомирського бронетанкового заводу" - Олексія Бабича, "Харківського автомобільного заводу" - Олександра Фотченкова.

Додаткової інформації про новопризначених керівників концерн не надав.

У прес-службі також зазначили, що багатьом кандидатам, які не пройшли конкурсний відбір, запропоновано інші посади на підприємствах "Укроборонпрому" і в самому концерні.

Нагадаємо, з початку 2015 року "Укроборонпром" оголосив про проведення більш як 60 конкурсних відборів на посади директорів підприємств, що входять до складу концерну.

У червні поточного року керівництво "Укроборонпрому" за зрив планів з виробництва військової техніки для АТО звільнило керівників двох найбільших держпідприємств бронетанкового сектору оборонно-промислового конкурсу України - "Заводу ім. В. А. Малишева" та Львівського бронетанкового заводу.

16 липня "Укроборонпром" призначив нових керівників підконтрольних держпідприємств "Миколаївський авіаремонтний завод "НАРП", "Державне зовнішньоторговельне та інвестиційне підприємство "Промоборонекспорт" і "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О. О. Морозова".

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.