"Укроборонпром" відмовився від російських комплектуючих

Державний концерн "Укроборонпром" зміг замістити третину імпортних комплектуючих, необхідних для виробництва та ремонту в Україні бойової техніки, на вітчизняні
Depo.Гроші
2 травня 2015 09:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов на нараді у Херсонській облдержадміністрації, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Військова техніка, яка зараз вкрай необхідна нашій країні... завжди проектувалася у кооперації з підприємствами інших країн. Торік перед підприємствами "Укроборонпрому" виникло серйозне завдання - це проблематика імпортозаміщення. Понад 30 тисяч найменувань треба було якимось чином замістити. Завдяки роботі, яка була організована торік, 10 тисяч найменувань ми змогли освоїти на підприємствах, які входять до концерну "Укроборонпром", - розповів Романов.

За його словами, решту 20 тисяч Україна вимушена купувати в інших країнах та користуватися складськими залишками.

"На сьогодні ми справді знайшли вихід. Ми сьогодні звертаємось до представників бізнесу, до представників вітчизняних промислових підприємств будь-якої форми власності. Ми пропонуємо розмістити там замовлення на комплектуючі для підприємств оборонної промисловості України", - сказав гендиректор "Укроборонпрому".

Нагадаємо, з кінця минулого року "Укроборонпром" розпочав масштабну програму імпортозаміщення у зв'язку з російською агресією.