"Укроборонпром" просить звільнити від податку на землю оборонні підприємства

ДК "Укроборонпром" закликав депутатів міських рад встановити нульову ставку податку на землю на 2016 рік для оборонних підприємств
Depo.Гроші
25 лютого 2016 16:44
ФОТО: depo.ua

Про це сказав генеральний директор Концерну Роман Романов, передає depo.ua з посиланням на прес-службу концерну.

У якості прикладу він навів Тернопіль, міська рада якого вже встановила нульову ставку податку на землю на цей рік для оборонного підприємства "Промінь". Збережені кошти тернопільський завод зможе спрямувати на модернізацію виробництва та розробку нового озброєння і військової техніки.

"Я вдячний депутатам Тернопільської міської ради за підтримку оборонної галузі держави. Кожна заощаджена гривня – це розвиток "оборонки", розробка і виготовлення новітніх зразків ОВТ, інвестиції у переоснащення виробничих цехів. Закликаю депутатів інших міст України підтримати ініціативу Тернополя і зробити простий, але важливий крок до зміцнення оборонного комплексу нашої держави", - сказав Романов.

В "Укроборонпромі" нагадали, що у 2015 році концерн в 36 разів збільшив виробництво озброєння і військової техніки та почав системно надавати ЗСУ новітні зразки. За результатами минулого року підприємства концерну виробили, модернізували і відремонтували рекордні 7 198 одиниць озброєння і військової техніки. "Укроборонпром" отримав 1,626 млрд грн чистого прибутку в порівнянні з 348 млн грн збитку в 2014 році.

ДК "Укроборонпром" закликав депутатів міських рад встановити нульову ставку податку на землю на 2016 рік для оборонних підприємств

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші