В прес-службі «Укрнафти» роблять вигляд наче нічого не відбувається

Компанія «Укрнафта» сьогодні, 23 березня, працює в штатному режимі
Depo.Гроші
23 березня 2015 10:05
ФОТО: depo.ua
В прес-службі «Укрнафти» роблять вигляд наче нічого не відбувається
В прес-службі «Укрнафти» роблять вигляд наче нічого не відбувається

Про це depo.ua повідомили в прес-службі «Укрнафти».

«Все працює, все нормально», - повідомили в прес-службі.

Як заявив заступник голови правління служби безпеки ПАТ «Укрнафта» Віктор Захаров, озброєні люди біля ПАТ «Укрнафта» є додатковою охороною.

«Озброєні люди - це охоронна структура, яка на підставі договору надає охоронні послуги нашому суспільству», - повідомив він.

Як повідомляв depo.ua, 19 березня Верховна Рада прийняла закон, що відстороняє Коломойського від управління «Укрнафтою».

Ввечері 19 березня Коломойський приїхав до офісу «Укртранснафти», за даними народного депутата Сергія Лещенка, у супроводі озброєних людей. Також там побував міністр енергетики Володимир Демчишин, який пояснив, що в компанії змінився голова правління: замість Ігоря Лазорка, який нібито представляв інтереси Коломойського, в.о. був призначений Юрій Мірошник.

При цьому Коломойський обматюкав журналіста «Радіо Свобода» Сергія Андрушка, за що отримав догану від президента.

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський вчора пізно ввечері прибув до будинку компанії «Укрнафта». За словами губернатора, компанія готується до можливого рейдерського захоплення, яке начебто організовує народний депутат Ігор Єремеєв.