"Укрнафта" погрожує судом Саакашвілі

Найбільша в Україні нафтовидобувна компанія " Укрнафта" вимагає від голови Одеської обласної державної адміністрації Михаїла Саакашвілі спростувати поширену ним інформацію про те, що в 2014 році вона отримала 80 млрд грн збитку, і погрожує губернатору судом
Depo.Гроші
20 липня 2015 20:11
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві компанії, повідомляє depo.ua.

"Поширені паном Саакашвілі відомості не тільки не відповідають дійсності, але є й неспівставними з реальними результатами роботи товариства, які, до речі, офіційно оприлюднені у порядку, визначеному чинним законодавством", - зазначили в прес-службі.

В "Укрнафті" стверджують, що за 2014 рік, згідно з декларацією з податку на прибуток підприємств, отримали чистий прибуток у 4,495 млрд грн. при загальному обсязі отриманого в зазначеному році доходу від продажу товарів, робіт і послуг 28 млрд грн.

У компанії нагадали, що 22 липня планується проведення зборів акціонерів "Укрнафти" з метою розподілу 100% чистого прибутку за попередній рік.

У разі відсутності у тижневий термін від Саакашвілі відповідної заяви " Укрнафта" буде змушена подати на нього позов до суду.

"У ситуації, що склалася, ми змушені звернутися до Михаїла Саакашвілі з проханням у тижневий термін спростувати поширену ним недостовірну інформацію або повідомити джерело озвучених ним даних. Залежно від відповіді ПАТ "Укрнафта" залишає за собою право звертатися до осіб, які розповсюджують недостовірну інформацію, або до пана Саакашвілі", - йдеться в повідомленні компанії.

В компанії додали , що "подібні провокаційні заяви є неприпустимими, вони завдають шкоди діловій репутації товариства, демонструють зневажливе ставлення до основних прав і свобод, закріплених в Конституції України, а також свідчать про нехтування правилами етики державного службовця".

Нагадаємо, що  учора в ефірі 1+1 Саакашвілі також розповів про те, що має докази щодо незаконних дій екс-губернатора Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського, а також повідомив про намагання олігарха погрожувати йому.

Наразі гостро стоїть питання про виплату дивідендів на суму близько 1,8 млрд гривень "Укрнафтою", якою тривалий час керували люди Коломойського, Ці дивіденди компанія повинна була виплатити ще навесні, проте відмовилася це зробити.

Коломойський вже заявив, що після слів глави Одеської ОДА Михайла Саакашвілі про збитки "Укрнафти" в 2014 році компанія може не платити дивіденди.