"Укргазвидобування" вирішує свої питання, до яких Україна не має стосунку, – експерт Кобаль

НАК "Нафтогаз" за останні півтора року не вдалося переломити тенденцію – видобуток газу не зростає
Depo.Гроші
11 листопада 2016 18:59
ФОТО: depo.ua

Про це заявив експерт нафтогазового ринку Геннадій Кобаль в коментарі журналістам. 

"Вони вже півтора року розповідають, що якісь перемоги у них є. Де перемоги? За півтора року не вдалося переломити тенденцію, видобуток газу не зростає. Це у компанії, де є і гроші, і корупцію ніби побороли, і закупівлі ведуться нормально, але толку немає, результату немає. І я не впевнений, що буде", – коментує Кобаль.

За словами експерта, всі реформи та зміни в НАК "Нафтогаз України" проходять через Юрія Вітренка, директора з розвитку бізнесу. 

Саме Вітренко (НАК "Нафтогаз") та Прохоренко ( "Укргазвидобування") відіграють визначальну роль у розподілі фінансових потоків в газовій галузі, впевнений Кобаль. 

Він зазначає, що "Укргазвидобування", маючи внутрішні резерви, проводить тендер на буріння газу на загальну суму близько 13 млрд. грн. і привертає підрядників. 

"Логічно, що якщо є гроші, можна купити сучасне обладнання та спробувати самостійно це все робити. Але "Укргазвидобування" веде свою якусь незрозумілу нікому стратегію. Свої якісь питання вирішують, і це до України не має жодного стосунку", – додав Кобаль. 

Нагадаємо, що раніше Кобаль, коментуючи тендер "Укргазвидобування", заявляв про те, що Вітренко та Прохоренко завищили ціну буріння українського газу у 2,5 раза.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.