"Укренерго" звинувачує завод Ахметова у саботажі

"Укренерго" просить СБУ перевірити "низку незрозумілих аварій" на об’єктах генеруючих компаній, в результаті яких дефіцит електроенергії доводиться покривати за рахунок аварійної допомоги з Росії
Depo.Гроші
4 серпня 2015 21:00
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в листі в.о. директора "Укренерго" Юрія Касіча на ім'я голови СБУ Василя Грицака, передає depo.ua з посиланням на Insider.

"Голова "Укренерго" повідомляє, що з 1,4 млн тонн вугілля, яке є на складах українських ТЕС, компанія ДТЕК Ріната Ахметова тримає 0,4 млн тонн антрацитів на Луганський ТЕС і 0,3 млн тонн вугілля газової групи на Бурштиньскій ТЕС", - пише видання.

Обидві станції відокремлені від енергосистеми України та не впливають на її баланс.

Крім того, голова "Укренерго" нарікає, що за останні дні сталося п'ять аварійних відключень енергоблоків на об'єктах ДТЄК та державної компанії "Енергоатом".

"Констатуємо збільшення тривалості простою енергоблоків в аварійних ремонтах генерацій "ДТЕК Дніпроенерго", "ДТЕК Західенерго" і "ДТЕКСхіденерго", - заявляє Касіч.

Наприкінці листа "Укренерго" просить СБУ розібратись з ситуацією: "Ситуація потребує негайного втручання з боку правоохоронних органів, оскільки існують реальні загрози енергетичній безпеці держави, що можуть привести до знеструмлення всієї країни".

"Укренерго звинувачує" завод Ахметова у саботажі - фото 1

"Укренерго звинувачує" завод Ахметова у саботажі - фото 2

"Укренерго звинувачує" завод Ахметова у саботажі - фото 2

"Укренерго звинувачує" завод Ахметова у саботажі - фото 4

Більше економічних новин читайте у розділі "Гроші"

Мітки: Ахметов