"Укренерго" реформуватиме нова команда менеджерів

В "Укренерго" працює нова команда менеджерів, яка буде реформувати роботу компанії і зробить її ефективною, прозорою і динамічною
Depo.Гроші
1 листопада 2016 13:10
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться на сайті компанії, передає Depo.ua.

Зокрема, заступником директора з інформаційних технологій призначений Вадим Горюшко (буде займатися інноваціями, які зможуть підвищити ефективність компанії за допомогою ІТ), директором з персоналу - Світлана Ніколенко (здійснювати реформу системи управління персоналом "Укренерго"). Керівником офісу управління проектами - Володимир Кудрицький (реформуватиме в цілому підходи компанії до управління проектами, а також займатиметься розробкою стратегії та інвестиційної політики компанії), радником директора "Укренерго" – Андрій Немировський (буде забезпечувати підготовку компанії до введення нової моделі ринку електроенергії відповідно до Третього енергетичного пакету ЄС), заступником директора ТОВ "Укренергосервіс" - Кирило Захаров (реформуватиме систему управління нематеріальними активами та відповідатиме за рестайлінг корпоративного брендингу компанії).

Як раніше повідомлялося, Михайло Бно-Айріян був призначений директором з комунікацій та міжнародного співробітництва.

"Ми зробили рішучий крок і хочемо привнести в компанію слово "реформи" і надати їй реформаторського "драйву". Наше завдання - використати кращий зарубіжний досвід для перетворення підприємства в мобільну, зрозумілу і прозору компанію. Для цього я привернув одних з кращих і досвідчених фахівців у своїй сфері. Вони не мають ніякого політичного чи комерційного забарвлення. Це професійний підхід. І це лише початок. Сьогодні ми шукаємо на ринку України кращих людей, які готові працювати на інтереси державної компанії", - резюмував Всеволод Ковальчук, в.о. директора ДП "НЕК "Укренерго".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші