"Укренерго" про відмову Криму від української електрики: Нам більше залишиться

Для України не буде ніяких негативних наслідків у разі, якщо Крим відмовиться споживати електроенергію з української енергосистеми
Depo.Гроші
10 грудня 2015 10:35
ФОТО: depo.ua

Про це заявив начальник управління інформаційної політики "Укренерго" Зіновій Буцьо, передає depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

Так він прокоментував заяву російського глави Криму Сергія Аксьонова про те, що півострів "не потребує української електроенергії".

"Якщо не будуть брати енергію - ми заощадимо вугілля, більше залишиться для України. Але так не стоїть питання, це не питання "Украенерго". Нехай обходяться без нашої енергії. Можливо, йому (Криму – ред.) і не дадуть цю енергію. Це питання не "Укренерго", це питання Криму - потрібна їм енергія або не потрібна", -сказав представник "Укренерго".

Нагадаємо, раніше російський глава Криму Сергій Аксьонов заявив, що кримська влада не планує знову співпрацювати з Україною в питаннях поставок електроенергії.

Наприкінці листопада в Криму через пошкодження опор ЛЕП в Херсонській області сталося відключення електроенергії, що надходить на територію півострова з материкової частини України. Крим зараз забезпечується електроенергією, виробленою джерелами кримської генерації, дизельними генераторами, завезеними з Росії, а також по енергомосту з Кубані, першу нитку якого 2 грудня запустив президент Росії Володимир Путін.

Читайте також: