"Укренерго": Електрику в Крим подадуть уже сьогодні

Ремонт опори лінії електропередач Каховка-Титан ремонтні бригади закінчать в середу, 25 листопада, і тоді буде відновлена подача електроенергії до Криму
Depo.Гроші
25 листопада 2015 05:48
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, в ефірі "Громадського" повідомив тимчасово виконуючий обов'язки директора "Укренерго" Всеволод Ковальчук.

"Ми демонтували стару опору на лінії Каховка-Титан. Завтра ми плануємо завершити установку нової опори. Після цього електропостачання на територію Криму відновиться. Ремонт пошкоджених ліній обійдеться приблизно в 3 мільйони гривень", - розповів він вчора ввечері.

За його словами, відновлення лінії Каховка-Титан забезпечить лише на 40% потреби в електроенергії для окупованого півострова.

"Ми оцінюємо, що у них зараз електроенергії приблизно на 200 МВт, цього катастрофічно недостатньо для живлення Криму. Відновлена лінія зможе передавати 250-300 МВт", - зазначив Ковальчук.

Нагадаємо, вчора, 24 листопада ремонтна бригада "Укренерго" замінила зруйновану опору лінії електропередач 220 кВ "Каховка – Титан", за якою електроенергія може подаватися до Криму і двох районів Херсонської області.