"Центренерго" та Одеський припортовий виставлять на продаж

ПАТ "Центренерго" та ПАТ "Одеський припортовий завод" будуть виставлені на продаж, враховуючи серйозний запит на них з боку інвесторів
Depo.Гроші
31 березня 2015 16:17
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр економічного розвитку та торгівлі України Айварас Абромавичус, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Деякі підприємства уже намагалися приватизувати. В силу того, що процедура була застарілою, ми рекомендували новому уряду трохи відкласти це питання. Серед цих підприємств були "Центренерго", "Одеський припортовий завод". Вони не є стратегічними для країни. І такого роду підприємства мають бути виставлені на продаж, враховуючи серйозний запит на них з боку інвесторів", - зазначив Абромавичус.

Водночас він додав, що уряд не збирається продавати державні підприємства стратегічного характеру. Переваги надаватимуться інвесторам з країн Західної Європи.

"Стратегічними для країни є воєнно-промисловий комплекс, залізнична дорога, аеропорти тощо. Все решта повинно бути розглянуто на продаж потенційним інвесторам, бажано із західних країн, які мають "прозорих" власників, працюють прозоро, створюють робочі місця, платять податки", - підсумував міністр.