"Стиролбіофарм" ніколи не платив податки в "ДНР"

В останні дні в інтернеті з'явилася брехлива інформація про те, що нібито підприємство "Стиролбіофарм", розташоване в Горлівці Донецької області на території, підконтрольній владі так званої "Донецької народної республіки", перераховує податки до бюджету "ДНР" і навіть приймало на своїй території одного з лідерів сепаратистів Дениса Пушиліна
Depo.Гроші
26 січня 2016 12:46
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві директора "Стиролбіофарм" Едуарда Савченко, передає depo.ua.

"Як директор підприємства офіційно заявляю, що ця інформація не відповідає дійсності, є від початку і до кінця брехливою, спрямована на дискредитацію підприємства.

Насправді з липня 2014 року "Стиролбіофарм" не проводить ніякої виробничої діяльності, фактично підприємство зупинено, працівники перебувають у відпустках. Велика частина колективу виїхала з Горлівки і знаходиться в Києві. Природно, ніяких податків до бюджету самопроголошеної республіки підприємство "Стиролбіофарм" не платить, тому що є українським підприємством і ніколи не проходило реєстрації в структурах "ДНР".

ТОВ "Стиролбіофарм" є підприємством, яке сплачує податки виключно до бюджету України і працює виключно за українським законодавством. Цей факт підтверджує Довідка (форма 4-ОПП) від 14.04.15 року № 1505721400083 про те, що підприємство знаходиться на обліку в горлівській податковій (код ДПІ-572) у м. Артемівськ. Офіс ТОВ "Стиролбіофарм" територіально знаходиться в м. Київ.

Всі контакти з підприємством, яке знаходиться в м. Горлівка, де знаходяться виробничі потужності, відсутні. Все, що там відбувається, співробітники київського офісу ТОВ "Стиролбіофарм" і його засновники дізнаються зі ЗМІ.

У 2014 році ТОВ "Стиролбіофарм" сплатило до бюджету України сумарно податків на суму 10 382 тис. грн, через реалізацію товарних залишків в 2015 році - 33,5 тис. грн.

Товарні залишки, які ТОВ "Стиролбіофарм" реалізувало в другій половині 2014 року, в 2015 і в 2016 рр були напрацьовані і вивезені до середини липня 2014 року (до моменту початку бойових дій і захоплення підприємства терористами). Продукція була вивезена до м. Обухів Київської області на ТОВ "Стіролоптфармторг" згідно договору відповідального зберігання № 190514 від 19.05.14 р.

Закликаю журналістів ретельніше перевіряти інформацію і не сприяти поширенню неправдивих відомостей.

У даний момент юридична служба "Стиролбіофарм" вивчає можливості юридичного реагування".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші