"Сім’я" через Печерський суд "вибиває" з України арештовані активи, – ЗМІ

Поплічники колишнього президента України Віктора Януковича, які втекли з України, повертають собі активи за допомогою українських суддів
Depo.Гроші
17 листопада 2015 14:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив у своєму блозі на "Українській правді" журналіст Сергій Іванов, передає depo.ua.

"Якщо ви читали публікацію "Солдати Роснєфті" народного депутата Тетяни Чорновол, в якій вона розповіла про те, як українська юридична компанія АТ "Арцингер" з директором - членом правління Transparency International Україна Бондаревим допомагає Курченко і ВАТ "НК "Роснефть" знімати арешти з майна, то повинні були звернути увагу на те, що рішення про скасування арешту з майна компанії Курченка приймав суд, чия назва давно вписано в історію українського, прости Господи, правосуддя великими коричневими літерами, - Печерський районний суд міста Києва", - написав журналіст.

За його даними, сьогодні той же суд розглядає клопотання представника Одеського НПЗ про зняття арешту нафтопродуктів, які належать компанії Курченка і які ще в березні 2014 року, арештував Приморський районний суд міста Одеси, до юрисдикції якого і відноситься зазначений об'єкт.

"Нібито, заарештовані продукти заважають нормальній діяльності підприємства. Потужний агрумент, нічого не скажеш. Якби нафтопродукти зберігали на маслозаводі, я б ще зрозумів, але так…", - коментує ситуацію журналіст.

Він наголосив, що Печерський суд, який до цього вже прийняв кілька рішень на користь Курченка і російського нафтового монополіста, розглядає справу, що не відноситься до його юрисдикції, оскільки рішення про арешт приймалося районним судом, де знаходиться завод.

"Виходячи з цієї логіки, можна прийти до висновку, що Курченко за допомогою різного роду "Арцингер" відшукав пролом в і без того понівеченій системі українського правосуддя і використовує її на повну котушку для повернення майна, раніше викраденого у держави. Ім'я цього пролому, як ви вже зрозуміли, - Печерський суд", – написав Іванов.

Він не виключає, що наступним кроком "гламурних печерських суддів" може стати повернення всього Одеського НПЗ Курченку.

Нагадаємо, що лише у сина екс-президента Олександра Януковича МВС заарештувало 2,6 млрд грн на депозитних рахунках фізичних та юридичних осіб ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку"

Останні новини про боротьбу з економічними злочинами читайте в рубриці Гроші.depo.ua.