"Сєніна тисяча": Яценюк пообіцяв пенсіонерам гроші Януковича

Лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк запропонував дати пенсіонерам понад 1000 грн з коштів, які планується конфіскувати у представників колишньої влади
Depo.Гроші
20 жовтня 2016 12:39
ФОТО: depo.ua
"Сєніна тисяча": Яценюк пообіцяв пенсіонерам гроші Януковича
"Сєніна тисяча": Яценюк пообіцяв пенсіонерам гроші Януковича

Про це він заявив у кулуарах Верховної Ради, передає Depo.ua.

Яценюк обурений, що БПП не всім складом підтримує закон про спецконфіскацію, бо, за його словами, половина грошей з 1,5 млрд грн екс-президента Віктора Яукновича і його поплічників має піти на оборону, а половина - на соціальну допомогу, зокрема – одноразові виплати у 1130 грн для 6 млн пенсіонерів.

Зазначимо, що під час свого прем’єрства Юлія Тимошенко, а потім Віктор Янукович видавали українцям по 1000 грн компенсації за "згорілі" вклади в Ощадбанку СРСР, вони називалися в народі "Юліна" і "Вітіна" тисяча. 

Нагадаємо, що сьогодні парламент укотре не поставив у порядок денний закон про спецконфіскацію.  

Ініціатори ухвалення законопроекту стверджують, що спецконфіскація дозволить повернути в державний бюджет держави близько 40 млрд  грн від посадовців з оточення екс-президента Віктора Януковича.

А в проекті держбюджету на 2017 рік вже закладені 10,5 млрд грн від спецконфіскації. За словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, ці кошти мають піти на розвиток національної економіки і на підвищення соціальних стандартів.

Критики ж законопроекту стверджують, що конфіскувати тоді можна буде майно будь-якого громадянина, якого запідозрили у злочинних зв'язках з чиновником-корупціонером. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<