"Руслани" і "Мрію" перевзують у нові шини

Керівництво "Антонова" задоволене результатами випробувальних польотів
Depo.Гроші
6 жовтня 2016 16:13
ФОТО: depo.ua

На льотно-дослідній базі ДП "Антонов" були виконані випробувальні польоти літака Ан-124-100М-150, обладнаного новими шинами розробки британської компанії Dunlop Aircraft Tyres Limited. Ними планується обладнати парк "Русланів" та Ан-225 "Мрія" авіакомпанії "Авіалінії Антонова", повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу підприємства.

Програма випробувань складалася з польотів зі злітною вагою літака 340 т, 360 т та 402 т при різних граничних значеннях центрувань. При цьому виконувалися зльоти та посадки в межах очікуваних умов експлуатації. Всі випробування проходили за участю провідних спеціалістів британської компанії. Випробування підтвердили високу якість шин, які були розроблені спеціально для надважких літаків "Руслан" та "Мрія" на замовлення "Антонова".

"Ми маємо гарний досвід співпраці з компанією Dunlop Aircraft Tyres, яка є єдиним в світі спеціалізованим виробником авіаційних шин, за програмою регіональних реактивних літаків сімейства Ан-148/Ан-158. Наша співпраця по обладнанню "Русланів" новими шинами також розпочалася успішно, про що свідчать результати випробувань літака з новими шинами. До переліку переваг продукції цієї компанії слід віднести те, що вона сертифікована за європейськими нормами EASA та має прийнятну ціну", — зазначає Президент «Антонова» Олександр Коцюба.

Нагадаємо, що США дозволили "Антонову" вантажні перевезення без обмежень.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші