«Регіонал» організував мітинг під КМДА, - активісти

Активісти київського спільноти «МАФи в Києві» заявили, що після оприлюднення інформації про причетність регіонала Солодкого до організації пікету МАФовиків, тіньові власники ларьків «відвели його в тінь», і замість нього заявку на проведення мітингу зареєстрував Армен Алексанян, який теж виявився регіоналом
Depo.Гроші
25 грудня 2014 16:33
ФОТО: depo.ua
«Регіонал» організував мітинг під КМДА, - активісти
«Регіонал» організував мітинг під КМДА, - активісти

Про це написали учасники київської Facebook-спільноті МАФи в Києві!» і надали фотофакт.


«Сьогодні в Києві проходить повторний мітинг «МАФовиків». Днями ЗМІ опублікували інформацію про те, що організатором попереднього мітингу був регіонал Роман Солодкий. Після оприлюднення цієї інформації нелегали-МАФовики повели його «в тінь», і заявку на проведення пікету подав Армен Алексанян, представник ГО «Солом'янський правозахисник». Його покровителі допустили прорахунок - Армен Алексанян - «регіонал», і був разом з Солодким на опублікованій фотографії зі з'їзду Партії регіонів», - написали активісти.


Вони підкреслили, що Алексанян з георгіївською стрічкою (на фото праворуч). «Цей з'їзд регіоналів проходив 1 лютого 2014 року, через 2 місяці після початку Майдану, після прийняття диктаторських законів і перших жертв», - резюмується в повідомленні.