Окупанти таки віддали "путінським вовкам" землю у Криму

"Уряд" Севастополя відновив оренду землі російському байкерському клубу "Нічні вовки" в районі гори Гасфорта
Depo.Гроші
27 липня 2015 16:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє "ИТАР-ТАСС" з посиланням на "голову" міста Сергія Міняйла, передає depo.ua.

"Договір оренди був зареєстрований і вступив в законну силу. Хоча рішення щодо нього було припинено, договірні відносини виконувалися, орендна плата вносилася. Щоб не створювати юридичний прецедент і уникнути судових процесів, ми прийняли таке рішення", - сказав Міняйло.

Нагадаємо, у травні окупаційна влада Севастополя відмовилась надавати "Нічним вовкам" землю в районі гори Гасфорта, яка мала дістатися байкерам за мінімальну плату - 0,1% від вартості в 1,4 млрд рублів. У зв`язку з цим, лідер "Нічних вовків" навыть викликав на дуель колишнього "народного мера" Севастополя.

Окупанти пояснили, що оренда була припинена, щоб "ретельніше підійти до всієї документації району гори Гасфорта". Міняйло зазначив, що наразі байкерський клуб вже готовий представити більш детальний план створення "центру патріотичного виховання" біля гори Гасфорта.

"Зараз плани "Нічних вовків" викладені більш детально і будуть представлені на громадських слуханнях. Досягнуті домовленості з багатьма міністерствами і відомствами щодо участі в цьому проекті", - зазначив Міняйло.