"ПриватБанк" хочуть об'єднати з "Ощадом"

Призначення Володимира Стельмаха головою наглядової ради "Привату" - перший випадок, коли Коломойський допустив чужого в керівництво своїм дітищем. За цим стоїть бажання держави забрати банк і бажання Коломойського відтягнути час
Depo.Гроші
20 травня 2015 08:43
ФОТО: depo.ua
"ПриватБанк" хочуть об
"ПриватБанк" хочуть об'єднати з "Ощадом"

Як стало відомо "Діловій столиці" із власних джерел у НБУ, досягнуто домовленості щодо поетапного переходу "Привату" під крило "Ощадбанку", передає depo.ua.

"Завалити "Приват" НБУ не зважився, та й Коломойський продемонстрував здатність до переговорів, тому прийнято рішення про злиття двох найбільших роздрібних банків", - сказав співрозмовник видання.

Правда, поки складно говорити про часові параметри. На першому етапі є домовленість, що Володимир Стельмах проведе аудит і запропонує плани "розрулювання". Судячи з усього, Коломойський погодився на такий крок, щоб виграти час, а потім переграти ситуацію.

Не треба забувати і те, що в цілому у "приватівців" завжди були більш ніж конструктивні відносини зі Стельмахом і він є компромісною фігурою.

Таким чином, поки не можна говорити про те, що Коломойський "здався". Але фінансові інструменти держави занадто сильні, щоб з ними так просто і легко боротися. Тому, "приватівці" вирішили відступити, щоб потім спробувати відіграти ситуацію назад.