"Папєрєднікі", Путін, свята, ЗМІ: Кого ще Гонтарєва звинуватить в обвалі гривні

Глава Національного банку Валерія Гонтарева звинуватила українські ЗМІ, пенсіонерів, бюджетників, свята та відпочивальників у обвалі гривні
Depo.Гроші
30 січня 2016 13:42
ФОТО: depo.ua
"Папєрєднікі", Путін, свята, ЗМІ: Кого ще Гонтарєва звинуватить в обвалі гривні
"Папєрєднікі", Путін, свята, ЗМІ: Кого ще Гонтарєва звинуватить в обвалі гривні

Про це повідомляє depo.ua.

Голова Нацбанку зазначила, що причиною зростання курсу є сезонні фактори, а саме велика кількість січневих свят. Вона пояснила, що багато українців відпочивали, і витрачали валюту з своїх карток.

Вона також заявила, що в кінця 2015 року бюджетники і пенсіонери достроково отримали свої виплати. За її словами, до цього можна приплюсувати і панічний попит, в результаті чого гривня подешевшала.

"Папєрєднікі", Путін, свята, ЗМІ: Кого ще Гонтарєва звинуватить в обвалі гривні - фото 1

"Проблема нашої країни, напевно, більше в тому, що дуже багато засобів масової інформації знаходиться в руках олігархічного клану. Тому дуже часто, не хочу образити присутню тут пресу, але я називаю це вільна продажна преса. І це дуже страшно. Якщо ми робимо деолігархізацію, я ніколи не могла вимовити це слово, демонополізацію всього ринку, деолірхізацію всіх наших економічних секторів, то я думаю, сектор мас-медіа, так, повинен одним з перших, мабуть, потрапляти туди ", - сказала Гонтарева. 

Варто відзначити, що у минулих роках Глава Національного банку звинуватила у здешевшанні гривні, попереднє керівництво та падіння російського рубля.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші