"Охматдит" ремонтуватиме компанія зі статутним капіталом у 375 гривен

ДП "Укрмедпроектбуд" 15 серпня за результатами тендеру замовило ТОВ "Ріола-Модуль Лтд" будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" за 213,40 мільйона гривень.
Depo.Гроші
21 серпня 2016 16:24
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua, про це говориться у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

У 2015 р. тендер на добудову лікарні за 389,97 млн грн. виграло ТОВ "Альтіс-Констракшн" із групи Олександра Глімбовського – тестя голови Державної фіскальної служби Романа Насірова. Угода діяла до 25 грудня 2015 р. За словами керівника "Укрмедпроектбуду" Дмитра Шутовського, компанія освоїлалише 6,50 млн грн. Тобто активного будівництва не було.

У липні 2016 року Кабмін затвердив новий проект вартістю вже не 1,80 млрд грн., а 3,20 млрд грн.

Цьогоріч із бюджету виділили 395 млн грн., проте очікувана вартість нинішньої закупівлі становила 214,80 млн грн. У червні Шутовський в інтерв’ю "LB.ua" сказав, що решту планують витратити через "Прозорро".

Також він заявив, що проектна документація на будівництво належить ТОВ "Укрпрофмед", яке було генпідрядником перед "Альтісом", а зараз судиться із замовником.

Нинішній тендер передбачає добудову лікувально-діагностичного корпусу, влаштування інженерних мереж, внутрішнє опорядження, придбання обладнання електропостачання та вентиляції, а також ліфтів. Медичне обладнання до кошторису не входить.

Єдиним конкурентом було ТОВ "Ватценроде" з вищою на 7% ціною.

ПрАТ "Аеробуд" тричі подавало скарги в АМКУ, проте їх лишили без розгляду через необґрунтованість і запізнення.

"Ріола-Модуль Лтд" зі статутним капіталом 375 грн. виграла тендер уперше. Засновником і директором є івано-франківець Володимир Духович, який раніше був партнером по ТОВ "НВО "Стальконструкція" Романа Абрамовського – колишнього заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ. Зараз ту фірму переписано на киянина Яна Єгору.

Абрамовський у 2008-2012 рр. очолював правління будівельного ПАТ "Укрстальконструкція", яке контролювали брати Сергій і Олександр Тарути. Сергій Тарута у 2014 р. очолював Донецьку ОДА, а нині є позафракційним нардепом.

Після звільнення з компанії Тарути Абрамовський працював заступником директора "Ріола-модуль лтд".

Крім того, він донині співволодіє донецьким ТОВ "Український морський альянс" і нещодавно вийшов зі складу засновників ТОВ "Завод Коксохімобладнання".

Київську фірму "Ватценроде" записано на вірґінський офшор "СЛН Інженірінг Енд Констракшн Лімітед". Номінальним власником є Жан-Крістоф Марк Пайєт із Сейшелів, а директором – Євгеній Трощило.

Фірма не вигравала тендерів. Із нею за однією адресою по вул. Мала Житомирська, будинок 10, нежиле приміщення № 60, літера А прописана низка юридичних осіб.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.