"Одеський коровай" спростовує інформацію про можливе банкрутство

Інформація з необгрунтованими припущеннями про можливе банкрутство основного виробника хлібобулочної продукції в Одеському регіоні - ТОВ "Одеський коровай" не відповідає дійсності
Depo.Гроші
26 вересня 2016 09:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на сайті компанії, передає depo.ua.

"Одеський коровай" заявляє, що будь-які підстави або передумови для початку процедури банкрутства відсутні. Хлібозаводи працюють стабільно, насичуючи ринок хліба Одеського регіону власною продукцією, закупівля сировини, в тому числі борошна, здійснюється без збоїв, виключно на прозорих умовах поставки. Усі взаємовідносини "Одеського короваю" з постачальниками здійснюються виключно в рамках законодавства України, розрахунки з контрагентами виробляються згідно з умовами укладених договорів.

"Більш того, борошно, яке зараз закуповує "Одеський коровай" у низки постачальників для виробництва хлібобулочної продукції, за своїми хлібопекарським і органолептичними якостями значно перевершує борошно, яке закуповувалося раніше на ДП "Куліндоровському КХП", незважаючи на те, що вона теж відповідає ДСТУ", - каже керівник "Одеського коровю" Олександр Куликов. - Якісніше борошно гарантує хлібозаводу високу якість продукції, що випускається, її відповідність вимогам харчової безпеки, витрачання сировини відбувається точно за технологією, зменшується кількість браку, і тим самим скорочуються виробничі втрати".

Крім цього, "Одеський коровай" є противником використання будь-яких протизаконних схем при закупівлі борошна з залученням різних фірм-"прокладок", які виступають прикриттям для маніпуляцій з цінами, що могло викликати нервову реакцію у одного з контрагентів, з яким раніше співпрацював хлібозавод .

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші