"Одеса-Броди" готовий качати азербайджанську нафту в Європу

Нафтопровід "Одеса-Броди" а також вся необхідна інфраструктура готові до транзиту нафти з Азербайджану до Центральної Європи через українську територію
Depo.Гроші
1 вересня 2016 13:24
ФОТО: depo.ua

Нафтопровід здатний забезпечити доставку нафти до станції "Броди", а залізнична інфраструктура в Бродах справна і готова до перевалки нафти між трубопроводом і залізничними цистернами, передає depo.ua з посиланням на прес-службу компанії.

"Відповідна інфраструктура компанії технічно готова до організації транспортування азербайджанської нафти", - повідомили у прес-службі .

У держкомпанії також відзначили, що зараз ведуться активні переговори з Азербайджаном, а також іншими учасниками ринку про створення нових маршрутів транспортування нафти з Азербайджану в Європу через українську територію.

Довідка: Нафтопровід Одеса — Броди побудований між містом Одеса на Чорному морі і містом Броди у Львівській області, де приєднанний до нафтогону "Дружба". Його експлуатаційна довжина складає 674 км, проектна потужність — 14,5 млн тон нафти на рік.

Нафтогін повинен використовуватися для транзиту каспійської нафти в Центральну Європу, минаючи територію Росії, з перспективою до портів Балтійського моря.

Нафтогін будувався протягом 1996 — 2001 років. Після завершення будівництва нафтогін три роки не використовувався, після чого було вирішено використовувати його у реверсному режимі.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші