«Няшу» змусять відібрати у Тарути санаторій на ПБК

Прокуратура Криму проводить перевірку законності придбання структурами губернатора Донецької області Сергія Тарути лікувально-оздоровчого комплексу «Айвазовське» у прибережному місті Партеніт
Depo.Гроші
3 вересня 2014 15:34
ФОТО: depo.ua
«Няшу» змусять відібрати у Тарути санаторій на ПБК
«Няшу» змусять відібрати у Тарути санаторій на ПБК

Про це пише ИТАР-ТАСС, передає ДеПо.

Як повідомив журналістам спікер Держради республіки Володимир Константинов, прокуратура почала справу з питання приватизації пансіонату. За його словами, фактичними ініціаторами перевірки стали «пересічні жителі Криму, обурені діями олігархів, підконтрольних київській владі».

В середині липня прокуратура Криму подала позов до суду з вимогою визнати недійсними низку рішень селищної ради Партеніта 2007-2010 років про передачу ЗАТ «Лікувально-оздоровчий комплекс« Айвазовське »в оренду на 49 років, земельних ділянок площею 26,2 гектарів, з яких 18 гектарів є об'єктами природно-заповідного фонду.

За даними наглядового відомства, виявлено невідповідність процедури виділення землі чинним на момент прийняття спірних рішень нормам земельного законодавства.

Видання стверджує, що лікувально-оздоровчий комплекс «Айвазовське» входить до активів корпорації «Індустріальний союз Донбасу» (ІСД), контрольованої Тарутою.