"Не едим дома": На алмазному підприємстві Міхалкова з вересня не платять зарплату

Прокуратура Каслінского району Челябінської області Росії через суд домагається виплати заробітної плати працівникам діамантооброблювальної компанії "ЧелПром-Даймонд", співвласниками якої є кінорежисер Микита Міхалков і його зять Альберт Баків
Depo.Гроші
24 квітня 2015 11:09
ФОТО: depo.ua

За інформацією прес-служби прокуратури Челябінської області, в даний час підприємство знаходиться в простої. Тим часом в прокуратуру Кусінского району за останні місяці звернулися 16 працівників "ЧелПром-Даймонд" з вимогою виплатити їм гроші, яких затримували з вересня 2014 року. Всього співробітникам заборгували 881 тис. рублів, передає depo.ua з посиланням на Znak.com.

Видання нагадує, що заяву про визнання себе банкрутом "ЧелПром-Даймонд" подало ще в грудні 2013 року. На початок розгляду заяви, у січні 2014-го, вимоги кредиторів до підприємства становили 197,8 млн рублів. Майно підприємства оцінювалося в 161 млн рублів. У лютому 2015 введена процедура зовнішнього управління.

Цим подіям передував скандал навколо алмазообробного підприємства, який розгорівся восени 2013 року, після того як судові пристави в рамках розгляду з "Челябінвестбанком" заарештували товар "Чел-Пром-Даймонд" в цілому на більш ніж на 140 млн рублів. Незабаром стало відомо, що управління ФСБ Росії по Челябінській області порушило кримінальну справу за частиною 2 статті 191 КК РФ ("Незаконний обіг природних дорогоцінних каменів, групою осіб за попередньою змовою") за результатами перевірки "Чел-Пром-Даймонд". Про результати розслідування досі не повідомлялося.

Співвласниками ТОВ "ЧелПром-Даймонд" є Олександр Сінтяев (50% акцій), Михайло Болотін і Альберт Баків (по 20% акцій), а також кінорежисер Микита Міхалков (10% акцій).

Нагадаємо, російські режисери, брати Андрій Кончаловський та Микита Міхалков звернулися до Путіна з проханням посприяти у створенні національної мережі громадського харчування "Едим дома", яка стане альтернативою західним мережам фастфуду.

Читайте також: Православний McDonald's: Міхалков годуватиме росіян посікунчиками.