"Нафтогаз" не списуватиме борги підприємств за IV квартал

НАК "Нафтогаз України" не має наміру списувати борги підприємств перед компанією за IV квартал 2015 року
Depo.Гроші
17 лютого 2016 21:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив заступник голови правління держхолдингу Сергій Коновець, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Списання боргів за IV квартал 2015 р. не було. За міжнародними стандартами фінансової звітності ми зобов'язані відображати наші активи консервативно. Тобто якщо у нас є обґрунтовані сумніви, що боржник розрахується вчасно, ми повинні нарахувати резерв на таку сумнівну заборгованість", - сказав він.

За його словами, компанія буде намагатися законним шляхом повернути борги. Коновець уточнив, що відповідно до облікової політики компанії, якщо борг не погашено протягом одного року, то створюється резерв.

"Це не означає, що такі борги будуть списані або що ми припинимо використовувати всі доступні нам за законом способи повернення цих боргів", - підкреслив він.

Раніше повідомлялося, що станом на 19 січня нинішнього року сумарна прострочена заборгованість підприємств теплокомуненерго (ТКЕ), теплоелектроцентралей (ТЕЦ) і прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" складає близько 21,7 млрд грн.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.