"Нафтогаз" знижує ціни на газ для промисловості

З 1 січня 2016 року НАК "Нафтогаз України" знижує ціни на газ промисловим споживачам, бюджетним та іншим організаціям
Depo.Гроші
18 грудня 2015 22:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу компанії.

"В залежності від умов оплати, обсягів закупівлі та стану попередніх розрахунків з "Нафтогазом", ціна газу для цих споживачів складатиме від 5780 до 6398 грн за тис. куб. м (без ПДВ та вартості транспортування). Таким чином, з нового року ціни на газ для промислових споживачів, бюджетних та інших організацій зменшуються порівняно з цінами, що діяли у грудні, на 65-76 грн за тис. куб. м в залежності від категорії споживача і умов оплати", - йдеться у повідомленні.

У "Нафтогазі" нагадали, що з 1 жовтня 2015 року скасовано державне регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, крім населення та ТКЕ для потреб населення. З цього часу компанія постачає газ промисловим споживачам, бюджетним та іншим організаціям на ринкових умовах.

Разом з цим "Нафтогаз" залишається єдиним постачальником газу для потреб населення та ТКЕ для виробництва тепла для населення. Наразі ціна газу для цих категорій споживачів з урахуванням податків та витрат на транспортування та постачання становить 2994 грн/тис. куб. м (ТКЕ для виробництва тепла для населення), 3600 грн/тис. куб. м (пільгова ціна для населення) та 7188 грн/тис. куб. м (стандартна ціна для населення).

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.