"Нафтогаз України": Кременчуцький НПЗ ніхто зупиняти не збирається

У "Нафтогазі" заявляють, що не збираються зупиняти роботу Кременчуцького НПЗ
Depo.Гроші
3 серпня 2015 07:01
ФОТО: depo.ua
"Нафтогаз України": Кременчуцький НПЗ ніхто зупиняти не збирається
"Нафтогаз України": Кременчуцький НПЗ ніхто зупиняти не збирається

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник, передає depo.ua.

"Вимагати від держави необґрунтовані гроші за псевдоаренду резервуарів, при цьому користуючись нафтою держави - керівництво держави і уряд не дозволять!" - написав Пасішник.

Він зазначив, що єдиним шляхом, вирішення проблеми з технологічністю нафти є продаж заводу за ринковою вартістю за умови обов'язкового повернення коштів витрачених "Укртранснафтою" за оренду резервуарів для зберігання нафти.

"Розпоряджень Уряду з переробки нафти не існує. А опрацювання питання переробки на КНПЗ технологічної нафти триває більше року і зайшло в глухий кут саме через неконструктивну позицію групи "Приват": необґрунтовано завищена вартість послуг з переробки, штучно занижений вихід ліквідних нафтопродуктів...", - написав Пасішник .

"Тому, враховуючи таку позицію переробника, "Укртранснафта" не в змозі виконати будь-яке доручення уряду і РНБОУ, тому використовуючи монопольне становище єдиного працюючого НПЗ і фактично незаконне утримання технологічної нафти і неповернення її власнику з боку НПЗ призведе до значних втрат державної компанії, а тому не може бути прийнятним для держави", - пояснив Пасішник.

Нагадаємо, вчора у Кременчуці вхід та виїзд до філії "Укртранснафти"  заблокували невідомі у спецодязі Кременчуцького НПЗ.

Молоді люди сиділи перед входом до будівлі,  тримаючи у руках плакати з гаслами  "Не дамо зупинити КНПЗ" та "Сидорака і Пасішника - у відставку".

31 липня ПАТ "Укртранснафта" припинила подачу видобутої "Укрнафтою" нафти на заводи "Укртатнафти" через дефекти, виявлені на магістральному нафтопроводі "Глинська-Кременчук".

ПАТ "Укрнафта" заявила про загрозу припинення видобутку нафти та газу через призупинення ПАТ "Укртранснафта" приймання та транспортування нафти.

Пізніше Кременчуцький НПЗ, що входить до компанії "Укртатнафта", також заявив про загрозу зупинки через зрив поставок сировини компанією "Укртранснафта".

2  серпня  "Укртранснафта" відновила постачання нафти на Кременчуцький НПЗ

Більше новин про економіку читайте у рубриці Гроші.depo.ua