«Нафтогаз» вважає блефом заяву «Газпрому» по Туреччині

Заяви керівництва «Газпрому» про те, що компанія готова розірвати сформовані газові відносини з Євросоюзом, якщо той не погодиться «перекинути» газовий транзит з України на «Турецький потік», позбавлені економічного сенсу і є політичним блефом
Depo.Гроші
15 січня 2015 16:02
ФОТО: depo.ua
«Нафтогаз» вважає блефом заяву «Газпрому» по Туреччині
«Нафтогаз» вважає блефом заяву «Газпрому» по Туреччині

Про це повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз України» з посиланням на главу компанії Андрія Коболєва, повідомляють «Подробности», передає depo.ua.

«Примушування європейських країн до покупки російського газу на кордоні Туреччина-Греція замість використання існуючої інфраструктури через Україну - це відмова від прекрасно функціонуючої і надійної системи на користь мільярдних інвестицій», - йдеться в повідомленні компанії.

Крім того, в «Нафтогазі» вважають, що ці інвестиції в кінцевому підсумку ляжуть на плечі домогосподарств і бізнесу Європи, а також те, що це несе ризик серйозних технічних збоїв без будь-яких переваг.

У компанії також нагадали, що Київ забезпечує надійний транзит газу через свою ГТС, навіть незважаючи на збройну агресію Росії.

Більш того, «Нафтогаз» демонструє прозорість - компанія в щоденному режимі оприлюднює потоки газу через всі точки входу-виходу ГТС, запаси газу в ПСГ, а також неодноразово запрошувала представників ЄС для контролю газових потоків на українських вимірювальних станціях.

Раніше «Газпром» повідомив, що хоче замінити Україну Туреччиною.