"Нафтогаз" пропонує Росії продовжити дію "зимового пакету"

НАК "Нафтогаз України" вітає пропозицію Єврокомісії щодо продовження дії угоди, погодженої українською, російською сторонами та Єврокомісією під час тристоронніх переговорів в Брюсселі 31 жовтня минулого року (так званого "зимового пакету"), до кінця наступного осінньо-зимового періоду
Depo.Гроші
30 березня 2015 09:32
ФОТО: depo.ua
"Нафтогаз" пропонує Росії продовжити дію "зимового пакету"
"Нафтогаз" пропонує Росії продовжити дію "зимового пакету"

Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Нафтогазу", передає depo.ua.

В підтримку цієї пропозиції та з метою забезпечення співробітництва між компаніями, "Нафтогаз" направив ВАТ "Газпром" листа, де запропонував розглянути можливість продовження дії "зимового пакету".

27 березня українська сторона отримала від віце-президента Єврокомісії пана Шевчовича листа, в якому йдеться про його пропозицію російській стороні залишити в дії поточний механізм ціноутворення на російський газ, що постачається "Газпромом" для українських споживачів. Віце-президент Шевчович також повідомив українську та російську сторону щодо готовності Єврокомісії провести тристоронню зустріч в Брюсселі в середині квітня.

"Нафтогаз" підтверджує готовність взяти участь в такій зустрічі для обговорення зазначених пропозицій", - йдеться у повідомленні.