"Нафтогаз" не проти відновлення тристоронніх переговорів щодо російського газу

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" підтверджує свою готовність відновити тристоронні переговори з російським газовим монополістом - компанією "Газпром" - для того, щоб погодити умови на придбання російського газу
Depo.Гроші
20 липня 2016 13:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу", уточнюючи, що 19 липня віце-президент Європейської комісії Марош Шефчович запропонував відновити переговори, передає depo.ua.

"Ми вдячні Європейській комісії за запропоновану допомогу в проведенні тристоронніх переговорів", - цитує прес-служба голову "Нафтогазу" Андрія Коболєва.

У повідомленні відзначається, що "Нафтогаз" готовий взяти участь у такій зустрічі найближчим часом і в тому місці, яке підходить для всіх сторін.

Нагадаємо, Україна не імпортує природний газ із Росії вже майже 240 днів. Раніше голова "Нафтогазу" Коболєв відзначав, що компанія може покрити всі потреби в імпортному газі за рахунок закупівлі з Європи, а відновлення імпорту з Росії буде здійснено лише за більш привабливою ціновою пропозицією, ніж у європейських постачальників.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші