"Нафтогаз" купить "бронемерс" через страх втратити Коболєва

У НАК "Нафтогаз України" вважають за необхідне купити бронеавтомобіль для глави компанії Андрія Коболєва через ризики, пов’язані з процесом в Стокгольмському арбітражі проти "Газпрому"
Depo.Гроші
2 серпня 2016 17:02
ФОТО: depo.ua

Таке рішення ухвалило правління компанії, повідомляє depo.ua з посиланням на "Економічну правду"

"Тільки в справах з "Газпромом" сума претензій проти нас - 38,7 млрд дол. разом з відсотками, сума претензій з нашого боку - понад 26,6 млрд дол. Восени призначені слухання по обох провадженнях. Глава "Нафтогазу" є не тільки свідком у справі, а й керівником компанії-позивача, особою, яка діє від імені компанії і ухвалює всі пов'язані з цим позовом рішення", - зазначили в "Нафтогазі". 

Там стверджують, що підставою для ухвалення рішення є стандартна бізнес-логіка, схожа за своєю суттю на покупку страхового поліса: "краще витратити невеликий відсоток зараз і мінімізувати ризик втрати активу (всього, або значної частини) в майбутньому. Активом є потенційна вигода від виграшу в Стогольмском арбітражі", - зазначено в повідомленні.

Водночас, за даними прес-служби, закупівля бронеавтомобіля може бути скасована, бо компанії запропонували взяти аналогічний автомобіль в безкоштовне користування.

"Якщо ця інформація знайде своє підтвердження найближчим часом, то результати тендеру будуть скасовані, а ми скористаємося вказаною пропозицією", - резюмують в НАК.

Нагадаємо, що "Нафтогаз" оголосив тендер на закупівлю броньованого автомобіля преміум-класу Mercedes Benz S600 Guard вартістю близько 5,1 млн грн.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші