«МТС-Україна» готова заплатити за ліцензію 3G більше за всіх інших

Один із найбільших українських мобільних операторів «МТС-Україна» за результатами розкриття конвертів з ціновими пропозиціями запропонував найвищу ціну за трьома виставленим лотам на конкурсі на зв'язок третього покоління (3G)
Depo.Гроші
17 лютого 2015 11:18
ФОТО: depo.ua
«МТС-Україна» готова заплатити за ліцензію 3G більше за всіх інших
«МТС-Україна» готова заплатити за ліцензію 3G більше за всіх інших

Як повідомляє УНІАН, по лоту №1 оператор запропонував ціну 2, 708 млрд грн, по лоту №2 - 2,715 млрд грн, по лоту №3 - 2,705 млрд грн, передає depo.ua.

У свою чергу учасник конкурсу «Київстар» по лоту №1 запропонував ціну 2,705 млрд грн, по лоту №2 - 2,710 млрд грн, по лоту №3 - 2,7 млрд грн.

Мобільний оператор «Астеліт» по лоту №1 запропонував ціну 2, 702 млрд грн і по лотах №2 і №3 - 2, 703 млрд грн.

Нагадаємо, 1 грудня Кабінет Міністрів України підписав розпорядження про затвердження умов конкурсу на покупку ліцензій на 3G-зв'язок.

Затверджений документ передбачає проведення тендера на право отримання ліцензій на 15 років у всіх регіонах України за трьома лотами одночасно. При цьому Кабмін збільшив стартову вартість ліцензії на 3G до 2,7 млрд грн з раніше запропонованих 2, 443 млрд грн. Крім того, трьом операторам, що перемогли, необхідно буде взяти на себе витрати, пов'язані з проведенням конверсії, загальна вартість якої оцінюється в 1,6 млрд грн. При цьому передбачається, що сума може змінюватися залежно від інфляції.

10 лютого три найбільші мобільні оператори «Київстар», «МТС-Україна» і «Астеліт» (life :) повідомили про оплату тендерних гарантій за участь у конкурсі на покупку ліцензій на зв'язок третього покоління (3G).