«Львівський Маєток» - квартири з українською душею!

Житловий комплекс «Львівський Маєток» розташований у дуже мальовничому місці з чудовою екологією і красивою природою - селі Софіївська Борщагівка, всього в 3 кілометрах від Окружної дороги, буквально на межі з Києвом
Depo.Гроші
8 грудня 2014 17:09
ФОТО: depo.ua
«Львівський Маєток» - квартири з українською душею!
«Львівський Маєток» - квартири з українською душею!

Таке розташування, з одного боку, дозволяє жити «на природі», а з іншого - максимально зменшує проблему відстаней. Більше того, у комплексу є власна маршрутка, яка забере його жителя буквально біля під'їзду і швидко довезе до центру Києва.

Цікава особливість «Львівського Маєтку» - малоповерхова забудова. Жителям цього комплексу не доведеться зіткнутися з проблемою, коли через те, що ліфт тимчасово вийшов з ладу, виникає необхідність йти пішки на 16, 20, 25 тощо поверх.

Варто також відзначити наявність у комплексу своєї великої території і зручного паркінгу.

Вивчаючи новобудови Києва та відгуки щодо «Львівського Маєтка», ви точно знайдете чимало позитивних думок сімейних пар, яких у цьому комплексі приваблює наявність дитячого садка на 100 місць. Адже це дуже зручно, коли не потрібно після роботи забирати дитину із садочка за кілька кілометрів від дому. Садочок почне працювати вже з осені майбутнього року.

Також у безпосередній близькості від комплексу є 2 великі продуктові і 1 будівельний супермаркет, стоматологічний кабінет, автомийка, аптека, спортивний комплекс та інші важливі і корисні об'єкти інфраструктури.

У нинішній час багатьох потенційних покупців первинного житла напевне хвилює питання: «А чи не буде заморожене будівництво у зв'язку з кризою?». На території «Львівського Маєтку» 5 з 7 будинків уже здані в експлуатацію, тому цьому комплексу «замороження» точно не загрожує.

Якщо сумніваєтеся - вивчіть відгуки щодо «Львівського Маєтку» за останні місяці, всі мешканці отримували ключі від своїх квартир у строк і залишалися задоволені. До речі, решта 2 секції будуть здані до середини наступного року - чекати залишилося зовсім недовго, і квартир у продажу залишилося також небагато.

Тому покваптеся! Не пропустіть можливість оселитися на території цього чудесного, справжнього українського житлового комплексу!