"Луснув" російський банк, що відкрив в Криму найбільше відділень

Публічне акціонерне товариство Комерційний банк "Смолевич", що відкрило більше відділень в окуповааному Криму, ніж в Росії, сьогодні повідомило про банкрутство
Depo.Гроші
8 вересня 2015 18:29
ФОТО: depo.ua

Про це заявив департамент громадських зв'язків державної корпорації "Агентство зі страхування внесків", пише depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

Банк зареєстрований у 1990 році в місті Рославль Смоленської області.

У прес-службі підкреслили, що вказаний банк є учасником системи обов'язкового страхування внесків, і кожен його вкладник, у тому числі індивідуальний підприємець, має право на отримання в найкоротші терміни страхового відшкодування.

"Страхове відшкодування виплачується вкладникові у розмірі 100 відсотків суми всіх його рахунків (вкладів) у банку, в тому числі, відкритих для здійснення підприємницької діяльності, але не більше 1,4 млн рублів у сукупності. Сума, що не компенсована страховкою, погашатиметься під час ліквідації банку у складі вимог кредиторів першої черги", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що виплати почнуться не пізніше 22 вересня 2015 року.

Заяви про виплату страхового відшкодування можуть подаватися вкладниками протягом усього періоду ліквідації банку, який складає в середньому два роки.

"Агентство зі страхування внесків" закликає вкладників банку "Смолевич" виявляти спокій і запевняє, що виплати почнуться в зазначений термін.

Банк "Смолевич" відкрив на території анексованого Росією Криму 7 відділень: у Сімферополі, Алушті, Ялті, Феодосії, Керчі, Севастополі, Євпаторії. У той же час, на території Росії відкриті 5 відділень банку.

Більше новин економіки читайте на Гроші.depo.ua.