«Кримваш»: водії тролейбусів оголосили страйк, вимагаючи грошей

Співробітники державного підприємства «Кримтролейбус» не вийшли у вівторок на роботу, оголосивши страйк через заборгованість з виплати зарплати
Depo.Гроші
4 березня 2015 10:03
ФОТО: depo.ua
«Кримваш»: водії тролейбусів оголосили страйк, вимагаючи грошей
«Кримваш»: водії тролейбусів оголосили страйк, вимагаючи грошей

Про це повідомив так званий глава республіки Крим Сергій Аксьонов, передає depo.ua з посиланням на INTERFAX.RU.

«Я б на місці співробітників «Кримтролейбусу» зробив те ж саме. Тролейбуси зараз вже вийдуть. Банк зарахує співробітникам гроші на картки під мої особисті гарантії, міністерство фінансів Криму протягом дня закриє заборгованість перед банком», - сказав Аксьонов журналістам у Сімферополі.

За словами глави республіки Крим, в бюджеті регіону є гроші для своєчасної виплати зарплат, ситуація в «Кримтролейбусі» стала результатом некомпетентних дій посадових осіб.

Він пообіцяв, що буде проведене розслідування, результатом якого стане, як мінімум - догана посадовим особам, як максимум - відсторонення від посад, у тому числі міністрів.

Підприємство «Кримтролейбус» є одним з найбільших транспортних підприємств Криму, забезпечує тролейбусне сполучення в Сімферополі і роботу найдовшої в світі міжміської тролейбусної лінії Сімферополь-Алушта-Ялта.

Росія анексувала Крим і Севастополь після проведеного там псевдореферендума 16 березня 2014 року. Україна не вела військову кампанію із захисту півострова.

Як повідомляв depo.ua, в середині лютого в Керчі співробітники дитячої міської лікарні збунтувалися після того, як отримали зарплати менше очікуваних, а їм сказали йти, якщо щось не подобається.